Dália és Dió Kft.
KARRIER

KARRIER

Aktuális álláshirdetéseink:

Kertfenntartó

Feladatok

  • ügyfeleinknél heti rendszerességgel kertészeti feladatok ellátása,
  • fűnyírás, sövényvágás, tavaszi metszések, őszi lombszedés, gyepszellőztetés,
  • a munka végeztével a zöldhulladék komposzttelepre történő szállítása.

Elvárások:

  • 1-2 éves tapasztalat kertészeti munkákban,
  • érdeklődés a kertészet iránt,
  • motivált jellem,
  • precíz és önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • kiszámítható jövedelem,
  • a betanítást követően önálló munkavégzési lehetőség,
  • a munkavégzéshez munkaruhát, cipőt, gépjárművet, eszközöket biztosítunk,
  • bejelentett munkaviszony,
  • nettó kezdő fizetés: havi 400 000,- Ft

Munkavégzés helye: Budapest és dél-budai régió

Munkába lépés kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: folyamatos

Az állásról további tájékoztatás telefonon és e-mailben is kérhető:

Megyeri Roland: 06-30/415-65-05

E-mail: daliakertesz@gmail.com